Zdjęcie przedstawia wrak pojazdu na lawecie

Z dniem 31.12.2020 r. zakończyliśmy pierwszy etap działań, których celem było oczyszczenie naszego miasta z pojazdów posiadających znamiona wraków, a tym samym odzyskanie miejsc parkingowych dla naszych mieszkańców.

W wyniku prowadzonych czynności strażnicy miejscy usunęli lub doprowadzili do usunięcia przez właściciela z przestrzeni publicznej – 74 pojazdy, a niebawem – po zakończeniu czynności służbowych – opuści nasze miasto kolejnych 11 pojazdów. Dla porównania w roku  2019 było ich zaledwie 26.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to kropla w morzu potrzeb,
dlatego mając na uwadze problemy z ograniczoną liczbą miejsc parkingowych, codziennie nasi funkcjonariusze monitorują miasto w celu zlokalizowania i usunięcia kolejnych pojazdów posiadających znamiona wraków.
W roku 2021 zamierzamy usunąć ich znacznie więcej.

Zdjęcie przedstawia wrak pojazdu

Zdjęcie przedstawia wrak pojazdu na lawecie

Zdjęcie przedstawia wraki pojazdów

Zdjęcie przedstawia wrak spalonego pojazdu

136 total views, 1 views today