Podziękowania

Zdjęcie przedstawia skan podziękowania z Hospicjum Domowego

W imieniu Wielkopolskiego Stowarzyszenia wolontariuszy Opieki Paliatywnej „Hospicjum Domowe” pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania mieszkańcom za wsparcie naszej akcji przygotowania prezentów świątecznych dla dzieci i młodzieży w Hospicjum Domowego w Poznaniu.

Akcję tą przeprowadziliśmy wspólnie z Dyrekcją i nauczycielami Szkoły Podstawowej nr 5 w Luboniu oraz pracownikami Centrum Organizacji Pozarządowych w Luboniu.

W dniu 18.12.2020 nasi Strażnicy Miejscy Marlena, Przemysław, Rafał i Łukasz wraz z nauczycielami Szkoły Podstawowej nr 5 w Luboniu dostarczyli zebrane produkty do Hospicjum Domowego przy ul. Bednarskiej 4 w Poznaniu.

Ilość zebranych produktów higienicznych, książek, chemii gospodarczej oraz słodyczy była dla nas wszystkich ogromnym zaskoczeniem, za co z serca bardzo dziękujemy.

Dziękujemy również lokalnym mediom za nagłośnienie tej akcji, odwiedziło nas wielu mieszkańców dzięki czemu udało nam się zebrać naprawdę dużo potrzebnych rzeczy.

Poniżej przedstawiamy foto relację z naszej akcji:

Zdjęcie przedstawia zebrane przedmioty dla Hospicjum Domowego

Zdjęcie przedstawia zebrane przedmioty w SP5Zdjęcie przestawia zebrane przedmioty podczas pakowania do samochodów przed odwiezieniem do Hospicjum Domowego

djęcie przedstawia strażników miejskih pakujących przedmioty do samochodów przed odwiezieniem do Hospicjum Domowego

Zdjęcie przedstawia strażników miejskich i nauczycieli SP5 przed przewiezieniem zebranych przedmiotów do Hospicjum Domowego

230 total views, 1 views today